آخرین اخبار و اطلاعیه ها
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کپی رایت

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3338
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

کپی رایت

سلام بر مدیران و مسئولین زحمت کش انجمن اپن کارت
    من اطلاعیه بالای انجمن را خوندم-ولی از اطلاعیه تعجب کردم که حذف کردن کپی رایت را حرام!نامیده اند
    از جایی که من جوملا کار میکنم و جوملا هم مثل اپن کارت متن باز و رایگان هست
    همچنین گروه های مختلفی جوملا را با تاریخ شمسی و زبان فارسی و پشتیبانی قوی به طراحان وب ارائه میدهند.
    ولی تا حالا ندیده ام هیچکدام به خاطر حذف کپی رایت از حرام بودن اطلاعیه ای نام ببرند.
    ولی کسب در آمد همین گروه ها از تولید ماژول های بانکی و برگذاری کلاس های آموزشی یا طراحی قالب و ... میباشد
    حالا این حقیر گروه اپن کار را با سایر گروه ها مقایسه کردم و این مطلب را با اجازه عزیزان نوشتم
    به نظرم اگر به جای اطلاعیه بالا اجازه برداشتن کپی رایت اختیاری باشد و شما رضایت داشته باشید
    و در مقابل یک بنر در انجمن یا سایت یا فروشگاه قرار دهید تحت حمایت مالی از طرف استفاده کنندگان اپن کارت....

امیدوارم جسارت بنده را بابت این مطلب ببخشید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2302
    میزان امتیاز
    0

RE: کپی رایت

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi.201392
    من اطلاعیه بالای انجمن را خوندم-ولی از اطلاعیه تعجب کردم که حذف کردن کپی رایت را حرام!نامیده اند
    همچنین گروه های مختلفی جوملا را با تاریخ شمسی و زبان فارسی و پشتیبانی قوی به طراحان وب ارائه میدهند.
    ولی تا حالا ندیده ام هیچکدام به خاطر حذف کپی رایت از حرام بودن اطلاعیه ای نام ببرند.
    ولی کسب در آمد همین گروه ها از تولید ماژول های بانکی و برگذاری کلاس های آموزشی یا طراحی قالب و ... میباشد
    حالا این حقیر گروه اپن کار را با سایر گروه ها مقایسه کردم و این مطلب را با اجازه عزیزان نوشتم
    به نظرم اگر به جای اطلاعیه بالا اجازه برداشتن کپی رایت اختیاری باشد و شما رضایت داشته باشید
    و در مقابل یک بنر در انجمن یا سایت یا فروشگاه قرار دهید تحت حمایت مالی از طرف استفاده کنندگان اپن کارت....

باسلام
    دوستان به نظرمن این کارحفظ اپن کارت و معرفی اپن کارت به دیگران برای استفاده میباشد

بزرگترین فروشگاه لوازم تزئینی منزل وآشپزخانه

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9163
    میزان امتیاز
    0
    عالی بود

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9093
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi.201392 نمایش پست ها

با سلام
    من هم با این پیام مواجع شدم و تعجب کردم
    ولی خوب این دیگه نظر طراحان اپن کارت است و باید به نظرشون احترام گذاشت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط atlas نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان به نظرمن این کارحفظ اپن کارت و معرفی اپن کارت به دیگران برای استفاده میباشد
    با سلام
    مهندس بزرگوار
    شاید از نظر شما مشکلی نیست
    ولی به نظر من موندن این متن مشلک امنیتی برای فروشگاهی که با اپن کارت ساخته شده ایجاد میکنه
    چون هکر ها میفهمند با چه برنامه ای فروشگاه مدنظرشون ساخته شده
    ناگفته نماند که تیم پشتیبانی برای رفع این مشکل هم راه حلی ارائه دادن
    منظور همون پرداخت مبلغ 130 هزار جهت حذف متن فوتر با داشتن حق پشتیبانی از تیم پشتیبانی اپن کارت

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیریت کل سایت
    شماره عضویت
    2
    تشکر شده 108 بار در 76 ارسال
    میزان امتیاز
    15
    سلام و عرض ادب
    لطفا متنی که در این رابطه نوشتیم را به طور کامل به دوستان منتقل کنید تا ایجاد ابهام یا سو برداشت نشود.
    در رابطه با حذف کپی رایت و پرداخت هزینه هیچ اجباری نیست و دوستان میتونن هر موقع دوست داشتن از سورس اپن کارت رایگان کپی رایت را بردارند و ما هم رضایت کامل داریم. فقط در شرایطی که دوست دارند از سیستم تجاری ما استفاده کنند شرایط حذف کپی رایت اجبار هست و منوط به پرداخت هزینه برای حذف می باشد.
    متن کامل به شرح زیر هست:

حذف کپی رایت اپن کارت فارسی

شرایط و قوانین حذف کپی رایت اپن کارت فارسیبرای حذف کپی رایت اپن کارت فارسی (حذف متن پشتیبان : اپن کارت فارسی در انتهای سایت) استمرار در دریافت خدمات و پشتیبانی تجاری از فروشگاه ساز اپن کارت فارسی، نیاز است که هزینه حذف کپی رایت را بپردازید، در غیر اینصورت اپن کارت فارسی، هیچگونه خدمات تجاری به شما کاربر گرامی ارائه نخواهد کرد.- پرداخت هزینه حذف کپی رایت اجباری نیست و تا زمانی که کپی رایت اپن کارت فارسی را داشته باشید، هیچ هزینه ای لازم به پرداخت نیست و بدون هزینه حذف کپی رایت می توانید از خدمات تجاری استفاده نمایید... ولی در صورت تمایل به حذف کپی، رایت ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود، در غیراینصورت پشتیبانی و امکانات تجاری به شما عزیزان ارائه نخواهد شد و در لیست سیاه مشتریان ما قرار خواهید گرفت.- پرداخت هزینه حذف کپی رایت تنها برای یک سایت انجام می پذیرد و شما این هزینه را برای دامین جدید در صورت حذف مجدد کپی رایت ملزم به پرداخت هستید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)