آخرین اخبار و اطلاعیه ها
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در ماژول پیامک

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5898
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ماژول پیامک

با سلام
    من از سایت jahanbartar.ir پنل پیامک خریدم و ماژول اپن کارت پیامک رو از همون سایت دانلود کردم و تنظیمات اون رو از قسمت ماژول پنل مدیریت اپن کارت
    انجام دادم و بعد از آن برای تست خودم در سایت خودم به عنوان کاربر ثبت نام کردم و وقتی بر روی ثبت کلیک کردم یک صفحه جدید باز شد که ارور زیر درونش نوشته شده بود .

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/ghabkade/public_html/catalog/model/module/ws_payamak.php:1) in /home3/ghabkade/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/ghabkade/public_html/catalog/model/module/ws_payamak.php:1) in /home3/ghabkade/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

همین طور وقتی از پنل مدیریت سایت خودم خارج میشم و دوباره می خوام وارد شم ارور زیر نمایش داده میشه و وارد پنل نمیشه .

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/ghabkade/public_html/catalog/model/module/ws_payamak.php:1) in /home3/ghabkade/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/ghabkade/public_html/catalog/model/module/ws_payamak.php:1) in /home3/ghabkade/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

به سایت جهان برتر تیکت زدم گفتن ماژول مشکلی نداره !
    لطفا کمکم کنید خیلی نیاز دارم

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیریت کل سایت
    شماره عضویت
    2
    تشکر شده 116 بار در 77 ارسال
    میزان امتیاز
    15

RE: مشکل در ماژول پیامک

سلام
    پیشتیبانی این افزونه به عهده خود این شرکت هست و ما در این زمینه پشتیبانی خاصی ارائه نمی کنیم.
    ماژول پیامک ما مستقل از این سیستم و در shop.opencart.ir قرار گرفته است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)