آخرین اخبار و اطلاعیه ها
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راهنمایی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7788
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

Exclamation راهنمایی

ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    بنده به تازگی با اپن کارت آشنا شدم
    و به عنوان یه فرد مبتدی در کار با این سی ام اس هستم
    خواستم چند سوال بپرسم تا بتونم مشکلاتی که دارمو حل کنم
    اولین سوال من اینه که مرجع رسمی اپن کارت در ایران کدوم سایته ؟ توی گوگل سرچ بزنی خیلی سایت مربوط با اپن کارت میاد اما اصلی وبهترینش کدوم سایته ؟ ( فک کنم همین جا باشه :d )
    2 - در حال حاظر نسخه 2.1.0.1 در سایت اصلی اپن کارت موجوده پیشنهاد شما چه نسخه ای هستش که بهتره استفاده بشه لطفا تمامی زمینه هارو در نظر بگیر ( اونجوری که متوجه شدم قالب های هر نسخه با خودش مربوطه و با نسخه های دیگه اجرا نمیشه همچنین مواردی مثل امنیت و... )
    3 - به عنوان یه مبتدی در کار با اپن کارت چه مقاله هایی رو پشنهاد میکنید لطفا با لینک بدید
    4 - برای افزایش امنیت نیز چه مقاله هایی موجوده
    5 - در اخر اگر چیز دیگه ای لازمه که به کار بیاد ممنون میشم بگید
    باتشکر از این که این پسستو خوندید

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7750
    تشکر شده 5 بار در 5 ارسال
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    مرجع رسمی فکر نمیکنم باشه ولی این سایت opencart.ir بهترین هست من که راضی هستم ولی پشتیبانیش زیاد جالب نیست سوالی بپرسی یا جواب داده نمیشه یا جواب هم بدن مشکل حل نمیشه ،البته نباید توقع بی جا داشته باشیم چون برای خدمات هیچ پولی نمیدیم و در کل باید از این دوستان تشکر کرد

در مورد نسخه جدیدی که در سایت اصلی است اون نسخه هنوز به فارسی ترجمه نشده و الان اخرین نسخه که تو سایت opencart.ir هست استفاده کنید من خودم تازه استفاده کردم و راضی هستم و باید برای این نسخه قالب مناسب با این نسخه را داشته باشید

کار با اپن کارت خیلی راحته

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاندیدای مدیریت
    شماره عضویت
    5115
    تشکر شده 196 بار در 116 ارسال
    میزان امتیاز
    104
    دوست عزیز خوش اومدی
    مطمئنا نسخه های بالاتر بهتره هم از لحاظ امنیتی و هم از لحاظ ساختار و کاربر پسند بودن
    آخرین نسخه که اولین بار توسط همین انجمن برای دانلود تو نت قرار گرفت نسخه 2.0.3.1 هست که از نسخه های قبلی مطمئن تره.
    در مورد تاپیک ها و مراجع آموزشی تو انجمن زیاد هست وبهتره خودت دونه به دونه سرچ کنی و اگه مشکل هاستینگ نداشته باشی مشکلت کامل برطرف میشه و خودت همه کاره سایتت میشی و در مورد پشتیبانی الان تو انجمن نگاه کنی یک مشکل حداقل صد بار عنوان شده و جوابها و راه حلهای مختلفی هم هست اینکه میبینی ادمین و بقیه دوستان کمتر ج میدن دلیلش همینه و نه چیز دیگه ای.
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع