قضد داریم در این مطلب کاملا اختصاصی برای سایت بزرگ و پرطرفدار اپن کارت اپ هایی رو به شما معرفی کنیم که با آنها قادر خواهید بود تا وضعیت سئوی سایت اپن کارت خود را با تلفن همراه اپل خود رصد کنید و برای اینکار فقط نیاز به یک Apple ID دارید که خودتون به صورت رایگان میتوانید بسازید. همانطور که میدانید در سالهای اخبر بحث سئو بسیار داغ شده و افراد و شرکت های بزرگی به این موضوع علاقمند شده اند زیرا بازار فروش شما رو درگون خواهد کرد. جایگاه شما در جست و جوی گوگل ارتباط مستقیم با درآمد شما دارد و با افزایش رتبه میتوانید فروش خود را چندین برابر کنید. برای دستسابی به سئوی بهتر شما به یک سری ابزار از جمله پلاگین های سئو . ماژول های سئو و سایت های بررسی سئو نیاز دارید تا از وضعیت سایت خود با خبر شوید .

برخی شرکت های بزرگ برای راحت تر کردن کاربران اپلیکیشن هایی را در اپ استور و آیتونز معرفی کرده اند که به کمک آنها قادر خواهید بود تا همیشه و در همه جا و فقط با تلفن همراه خود بتوانید وضعیت لحظه ای سایت خود را بررسی کرده و از کمی ها و کاستی های آن با خبر شوید . تمام این برنامه ها رایگان بوده و شما تنها به یک اپل آیدی نیاز دارید و بس . ساخت Apple ID رایگان بوده و خود شما با کمترین آگاهی هم میتوانید آنرا بسازید . اکنون به معرفی برنامه های سئو میپردازیم :

نرم افزار iWebmaster Tools
یکی از مزیت های جالب این نرم افزار این است که شما به کمک آن قادر خواهید بود تا کد های HTML سایت خود را توسط آن ببینید و ببرسی کنید . این کد ها با چند رنگ مختلف نشان داده میشوند و براحتی اجزای سایت را از هم تفکیک کرده است .به کمک دیگر ابزار این سایت شما میتوانید وضعیت سایت اپن کارت خود را در شبکه های اجتماعی بررسی کنید و ببینید چه مقدار به اشتراک گذاری شده و لایک شده زیرا همانطور که میدانید کارشناسان گفته اند این امر بر روی سئو سایت شما اثر مثبت دارد . به کمک دیگر ابزار این اپ میتوانید سایز سایت خود را مشاهده کنید و ببینید که آیا یبک هست یا سنگین و اینکه هر کدام از بخش های سایت مانند عکس ها یا کد های جاوا چه مقدار به حجم سایت اضافه کرده است تا در صورت نیاز آن قسمت را اپتیمایز کنید.

نرم افزار iSeo
این برنامه در حدود 4 مگابایت حجم دارد و در سال 2015 طراحی و ساخته شده و در اپ استور قرار داده شده . این نرم افزار اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص سایت open cart شما در اختیارتان قرار میدهد از جمله : تعادا صفحات ایندکس شده ی سایتتان در گوگل . رتبه ی الکسای سایت شما . تعداد بک لینک ها از دید مجستیک سئو . این برنامه قابلیت این را دارد که چند دامین مختلف را به صورت کاملا رایگان به آن اضافه کرده و بررسی کنید لازم به ذکر است که دامین ها درون برنامه ذخیره میشوند و هر سری نیاز به وارد کردن آنها نیست.

نرم افزار SEO Edge
این نرم افزار را به تمامی وب مستران عزیز توضیه میکنک . این هم در واقع SERP سایت شما را نشان میدهد . یعنی جایگاه کلمه کلیدی سایت شما در گوگل . یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار این است که جایگاه کلمه کلیدی سایت شما در گوگل کشور های دیگر هم نشان میدهد . مثلا گوگل آمریکا یا .... این سایت هر روز کلمه کلیدی شما را بررسی کرده و برای افت و خیز آن نمودار میکشید . دقیقا همان چیزی که در وب مستر تولز گوگل داریم ولی با روز تاخیر . حتما همین الان به اپ استور بروید و این برنامه ی مفید و کاربردی رو دانلود کنید

در آخر جا داره تا از کاربران و مدیران عزیز سایت خوب اپن کارت تشکر کنم که این فرصت رو در اختیار من قرار دادند تا بهشون خدمت کوچیکی کنم و برنامه های کاربردی رو بهشون معرفی کنم. به امید بازخورد مثبت این تاپیک و معرفی اپ های دیگر .