آخرین اخبار و اطلاعیه ها
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بهترین کلینیک تخصصی بواسیر در تهران

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10129
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

بهترین کلینیک تخصصی بواسیر در تهران

آیا شما یکی از مبتلایان بیماری های نشیمنگاه همورئید، شقاق، فیستول و یا کیست مویی هستید؟لازم است خدمت شما عزیزان عرض کنم بسیارری از افرادی که مبتلا به بیماریهای مقعد می شوند تا مدتها از این بیماری به خاطر خجالت در بیان آن رنج می برند، در صورتی که مراجعه نکردن افراد مبتلا به بیماریهای نشیمنگاه به دکتر بعلت ترس و خجالت به پزشک فقط روند درمانی آنها را سخت تر و پیچیده ترمی کند، در صورتی که امروزه با پیشرفت چشم گیر علم و تکنولوژی و درمان بیماریهای ناحیه مقعد به راحتی در کمتر از یک ساعت به صورت سر پایی و بدون بی هوشی با بی حسی موضعی با روشهای جدید از جمله لیزر که امروزه در تمامی دنیا رایج شده است قابل درمان است و شما به راحتی می توانید بعد از عمل به محل کار خود ویا امور زندگی خود برگردید،از این رو بنده علائم بیماری همورئید، شقاق ،فیستول، و کیست مویی را در اختیار شما قرار می دهم تا در هنگام مشاهده این علائم سریعا به پزشک مراجعه فرمائید.
    هموروئید یا بواسیر چیست ؟
    بیماری بواسیر (هموروئید) بیماری رایجی است که نیمی از افراد در هر برهه ای از زندگی شان به آن مبتلا می شوند هموروئید یا بواسیر همان رگ های خونی بزرگ شده در ناحیه پایانی روده ( رکتال) می باشد که غالبا ماندن آن در درون مقعد به جز خونریزی مشکل دیگری به وجود نمی آورد. جهت آشنایی با بهترین و آخرین روش های درمان به مطلب درمان بواسیر ، درمان هموروئید بدون نیاز به عمل و با استفاده از لیزر مراجعه نمائید.
    این شیوه درمان هموروئید با لیزر احتیاجی به بیهوشی و حتی بی حسی نداشته و تنها به منظور همورویید یا بواسیر داخلی کارآمد می باشد و سبب کم شدن نشانه های بواسیر می گردد. استفاده از لیزر باعث می گردد درد پایین بیاید و همچنین اندازه بواسیر را نیز کوچک تر گردد. از این گونه لیزر نبایست در درمان بواسیر یا هموروئیدهای وخیم و حاد استفاده نمود.یکی از جدیدترین روش های درمان شقاق (فیشر) لیزر می باشد. کار این روش به این صورت است که با استفاده از اسفنکتر داخلی(عضلات مدور در انتهای مقعد) قطع می شود و زائده پوستی نیز جدا می شوددر واقع آبسه و فیستول مقعدی عوارضی هستند که در ادامه عفونت‌های ناحیه مقعدی و کانال مقعدی ایجاد می‌شوند. آبسه یک عارضه چرکی حاد است که مراحل مزمن‌تر آن منجر به ایجاد ارتباطی غیر طبیعی بین فضای بین عضلات مقعد وکانال مقعد می‌شود. این مجرای ارتباطی عامل ترشح دائمی از آبسه‌های چرکی است. اکثر فیستول‌های مقعدی در اثر یک آبسه مقعدی شکل می‌گیرند. در مواردی که آبسه به صورت خود به خودی باز شده (یا از طریق جراحی باز شود) فیستول شکل می‌گیردکیست مویی یا سینوس پیلونیدال می تواند در نواحی مختلف بدن که در آنجا رویش مو باشد رخ دهد.

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال به طور شایع در قسمت تحتانی ستون فقرات در ناحیه دنبالیچه می باشدکه بیماران با شکایت ترشح و درد در این ناحیه مراجعه می کنند. این از سن 15 تا 24سال شایع است و بعد از40سالگی غیر شایع می باشد. کیست مویی یا سینوس پیلونیدال که بیشتر در آقایان دیده می شود

مطالب مرتبط: فیستول چیست

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10161
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0
    واقعا این بیماری ادمو از پا درمیاره خیلی سخت و دردناک وقت سن کمتر آدکم میبونه تحمل کنه ولی وقتی حاد میشه و پا به سن میزاری دیگه تحملش خیلی سخت میشه من پارسال مجبور شدم جراحی کنم آدرس و شماره تلفنش توی سایتشون هست من که خیلی نتیجه گرفتم
    http://clinicdarman.com/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع