PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم نشدن محصول از انبار

morteza1394
29.06.2015, 23:07
سلام دوستان

بنده در فروشگاهم ک از نسخه 2.0.1 استفاده میکنمم

کلاا محصولات بنده طوری هست ک از هر نوع (کفش) فقططط یه دونه کلاا موجود می باشد و باید وقتی یه مشتری کالا کفش رو خرید کارد باید کفش مربوطه از لیست حذف شود ک توسط مشتری دیگه سفارش و خرید نشود

بنده هنگام درج محصول تعداد کالا رو 1 انتخاب میکنم و گزینه مربوط به کم شدن از انبار رو هم تیک میزنم

ولی الان وقتی میام بعنوان مشری خرید میکنم ،از موجودی انبار کم نمیشه و بازهم نمایش داده میشه و مشتری دیگه هم میتونه سفارش بده کالا رو

ممنون میشم راهنمای کنین

fairan
01.07.2015, 12:39
با سلام
برای راهنمای بیشتر آدرس سایت را در امضا خود قرار دهید تا به عنوان کاربر چک شود
اینطوری احتمالات زیاده

احتمال خطا 2 جا است
1- تعداد کالاها را با گزینه ها وارد کرده اید و در آنجا خیر قرار داده اید.
2-بدون گزینه ها انجام داده اید و تعداد را خیر گذاشته اید
یا تعداد در یکی از این دو جا 1 نیست.

saeed_hz2001
28.07.2015, 14:18
سلام دوستان

بنده در فروشگاهم ک از نسخه 2.0.1 استفاده میکنمم

کلاا محصولات بنده طوری هست ک از هر نوع (کفش) فقططط یه دونه کلاا موجود می باشد و باید وقتی یه مشتری کالا کفش رو خرید کارد باید کفش مربوطه از لیست حذف شود ک توسط مشتری دیگه سفارش و خرید نشود

بنده هنگام درج محصول تعداد کالا رو 1 انتخاب میکنم و گزینه مربوط به کم شدن از انبار رو هم تیک میزنم

ولی الان وقتی میام بعنوان مشری خرید میکنم ،از موجودی انبار کم نمیشه و بازهم نمایش داده میشه و مشتری دیگه هم میتونه سفارش بده کالا رو

ممنون میشم راهنمای کنین

این مورد با تیک زدن همه گزینه ها در تنظیمات> گزینه ها> وضعیت سفارش در دست اقدام و وضعیت سفارش کامل شده حل میشه

fairan
31.07.2015, 15:40
در صورتی که سفارش هنوز پرداخت نشده باشد و فروشگاه صوتی تصویری باشد و کالا محدود باشد ، کاربر به مشکل میخورد و برای شخص دیگری قابل ثبت نیست.
اگر تصمیم مدیر این است ، صحیح است.